• Alergeny:

    A - Gluten | B - Skorupiaki | C - Jaja | D - Mleko i pochodne | E - Orzechy | F - Seler | G - Gorczyca | H - Mięczaki | I - Ryby | J - Soja

Sale konferencyjne we Włocławku

Zawsze udane
konferencje

W Portofino znajduje się sześć sal konferencyjnych i szkoleniowych o różnej powierzchni, wszystkie w nowoczesnej i eleganckiej stylizacji, idealnie przystosowane do wymagań klienta.

Dodatkowo dla organizatorów i uczestników każde spotkanie może być uzupełnione o obsługę cateringową.

Conference room Włocławek

Usytuowany w centrum Polski, we wschodniej części Włocławka, w niewielkiej odległości od drogi krajowej E62 i E91 i zaledwie 10 km od zjazdu z Autostrady A1 Włocławek Zachód.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji spotkań biznesowych i szeroki zakres oferowanych usług pozwala nam na indywidualne dostosowanie oferty do Państwa potrzeb.

Sala
Szkoleniowa

Salka
Konferencyjna

Meeting
Room

Sala
Klubowa

Sala
Srebrna

Sala
Brązowa

Sala
Szkoleniowa

Salka
Konferncyjna

Meeting
Room

Sala
Klubowa

Sala
Srebrna

Sala
Brązowa

Wybór sal konferencyjnych we Włocławku nie jest zbyt wielki, ale dzięki naszej ofercie sześciu sal każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Dużym atutem dostępnych obiektów jest ich lokalizacja w samym centrum Polski, a także wiele usług realizowanych na najwyższym poziomie.

Jako organizatorzy konferencji we Włocławku mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu eventów, dlatego też można być pewnym organizacji wydarzenia według najlepszych standardów.

Prócz przestronnych i profesjonalnie zaaranżowanych sal konferencyjnych, nasz hotel z salami konferencyjnymi we Włocławku oferuje komfortowe miejsca noclegowe dla uczestników eventów, kompleksową oprawę gastronomiczną i pełne wsparcie techniczne.

Sala konferencyjna w hotelu we Włocławku to niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób, które całość wydarzenia chcą zorganizować w jednym miejscu.

Miasto w centrum kraju to najbardziej oczywisty wybór lokalizacji do organizacji konferencji.

Na hasło “sale konferencyjne Włocławek” chcemy zapełnić najbardziej kompleksową i profesjonalną usługę w całym mieście.

W naszej ofercie znajdują się sale konferencyjne dostosowane do potrzeb i możliwości praktycznie każdego meeting plannera – zarówno pod względem powierzchni, standardu, jak i ceny.

Atutem Włocławka jest z pewnością jego położenie oraz wygodne połączenia komunikacyjne zarówno krajowe, jak i zagraniczne.

Dopełnieniem elegancko i funkcjonalnie zaaranżowanych przestrzeni jest profesjonalny sprzęt multimedialny.

Przygotowaliśmy zaplecze techniczne, które odpowiada potrzebom prelegentów podczas konferencji oraz instruktorów w czasie szkoleń.

Sprzęt ułatwia i wzmacnia przekaz, a jednocześnie pozwala na zachowanie dynamicznego stylu wystąpienia.

Gwarantujemy przy tym stały dostęp do szybkiego, nielimitowanego Internetu WiFi na terenie całego hotelu.

Organizatorzy wydarzeń biznesowych mogą skorzystać z obsługi gastronomicznej Hotelu Portofino, która zadba zarówno o przygotowanie przerw na kawę między panelami konferencyjnymi, jak również o zaaranżowanie wystawnego obiadu bądź kolacji dla wszystkich uczestników.

Pomiędzy intensywnymi spotkaniami biznesowymi uczestnicy mogą złapać odkrywając okolicę, w której pobliżu znajduje się Wisła.

Restauracja i Bar 6-21

Zobacz jak dojechać

Polub nas na Facebooku

Śledź nas na Instagramie

RODO

Newsletter

PORTOFINO | Copyright © 2020. All rights reserved