• Alergeny:

    A - Gluten | B - Skorupiaki | C - Jaja | D - Mleko i pochodne | E - Orzechy | F - Seler | G - Gorczyca | H - Mięczaki | I - Ryby | J - Soja

Catering Włocławek

Catering
dla firm

Catering
dla osób prywatnych

Catering
dla firm

Catering
dla osób prywatnych

Catering dla firm, na święta, na imprezy nie ma przed nami tajemnic, jesteśmy prawdziwymi ekspertami w kwestii cateringu we Włocławku.

Mamy duże doświadczenie w obsłudze zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i dużych przedsięwzięć na miarę szkoleń, konferencji czy eventów integracyjnych.

Za każdym razem dbamy o perfekcyjną aranżację stołów i wyśmienite smaki przygotowywanych dań. Zapewniamy też doświadczoną obsługę, która dba o cały przebieg wydarzenia.

Korzystanie z naszych usług cateringowych dla firm oraz na imprezy okolicznościowe to pewność najwyższej jakości usług i zadowolenia.

Korzystając z naszego cateringu we Włocławku oszczędzasz cenny czas, który trzeba byłoby poświęcić na samodzielne przygotowywanie potraw.

Co więcej, zaserwowanie wyszukanych dań wymaga nie tylko sporych umiejętności kulinarnych, ale również dostępu do nierzadko unikalnych składników.

Dużą zaletą jest fakt, że równolegle do cateringu te same zdolności i składniki wykorzystujemy w naszej restauracji hotelowej.

Nasza karta dań jest bardzo zróżnicowana, pozwala to na pełne dopasowanie dań do charakteru przyjęcia.

W związku z tym, z przyjemnością przygotujemy zarówno wykwintne menu z wyszukanymi potrawami, jak i dobrze znane i lubiane posiłki w typowo domowym wydaniu.

Jeśli myślisz catering Włocławek — to tylko Portofino!

Catering dla firm

Każda firma, która organizuje spore wydarzenia, wie jak wiele czasu potrzeba na dopilnowanie wszystkich aspektów przedsięwzięcia.

Powierzając catering profesjonalistom, nie trzeba przejmować się tym zagadnieniem, tym samym zyskując możliwość skoncentrowania się na innych sprawach.

Zapewnij swoim pracownikom pełnowartościowe, ciepłe posiłki.

Oferujemy catering firmowy, każdego dnia dostarczamy pysze posiłki, lunche i obiady dla pracowników wszelkich biur, instytucji, zakładów produkcyjnych, magazynów, firm budowlanych oraz pracujących w terenie.

Razem ustalamy menu, gwarantując indywidualne podejście, dzięki czemu z łatwością dopasujesz potrawy do potrzeb pracowników oraz charakteru wykonywanej pracy.

Zapewniamy bardzo elastyczne podejście, jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów.

Obiady dla firm zapakowane są w specjalne jednorazowe pojemniki wraz ze sztućcami i przewożone w termoizolacyjnych opakowaniach, dzięki czemu pracownicy otrzymują ciepłe obiady.

Restauracja i Bar 6-21

Zobacz jak dojechać

Polub nas na Facebooku

Śledź nas na Instagramie

RODO

Newsletter

PORTOFINO | Copyright © 2020. All rights reserved