WESELA

Wesele w Portofino to szyk i elegancja. Gwarantujemy, że ten wyjątkowy dla Państwa dzień, będzie wspaniale zwieńczony szampańską zabawą w Portofino. Doskonale przygotowane sale, wyśmienita kuchnia, profesjonalna obsługa oraz ciepły, rodzinny klimat miejsca sprawią, że ten ważny dzień na długo pozostanie w pamięci Pary Młodej i wszystkich gości.

Zamów organizację imprezy


     

W Portofino zorganizowaliśmy wesele. Nie żałowaliśmy 😉 Pan Tomek cierpliwie odbierał wszystkie telefony i udzielał odpowiedzi, odpisywał na maile, doradzał, pomagał w zorganizowaniu każdego szczegółu.
Na samym weselu obsługa na super poziomie, pomagali rozwiązać wszystkie drobne problemy, czuwali nad wszystkim. Jedzenie pyszne, a było tego tak dużo, że jeszcze dostaliśmy pokaźną wyprawkę na koniec.
Sala wyglądała pięknie, nie musieliśmy korzystać z żadnych dodatkowych, zewnętrznych firm, zajmujących się dekoracjami. Animatorka również spisała się na medal, dzieci pytały o nią, kiedy tylko otworzyły rano oczy. Super, jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy i polecamy!

NATALIA

 

Wspaniałe jedzenie, profesjonalna obsługa wesela. Wystrój sali przeszedł nasze oczekiwania. 🙂 Pokoje dla gości zadbane, czyste. Nie ma nic do czego można by się przyczepić. 5 z plusem. 🙂 Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca we Włocławku na organizację jakiejkolwiek imprezy. Nowożeńcy pozdrawiają serdecznie 🙂

EMILIA

Polecam z całego serca ! Profesjonalna obsługa, pyszne jedzenie. Organizacja i przygotowanie imprezy (w moim przypadku przyjęcia weselnego) PERFECT !!! Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni, goście również. Od teraz każdą uroczystość będziemy świętować w Portofino ! 🙂

Modne wnętrza · Przyjazna obsługa · Przytulna atmosfera · Doskonała obsługa · Dobre jedzenie · Stylowe wnętrze.

MAGDALENA

Share This