HOTEL PORtofiNO***

Do dyspozycji Gości oddajemy komfortowe i nowocześnie wyposażone pokoje. Oryginalnie zaprojektowane przygotowane są z myślą o pracy i wypoczynku, tak aby zapewnić wygodę w każdej sytuacji. Sympatyczny personel hotelu służy życzliwą i profesjonalną pomocą przez całą dobę.

ZAWSZE UDANE POBYTY

 

Portofino to kwintesencja wszystko, czego mogą Państwo oczekiwać po długiej podróży, całodniowej konferencji lub wyczerpującym szkoleniu. Atutem Portofino  jest jego lokalizacja – z dala od wielkomiejskiego zgiełku, jednak na tyle blisko, aby zaledwie w kilka minut znaleźć się w centrum miasta lub na autostradzie.

 

CENNIK – pokoje noclegowe

RESTAURACJA & BAR

W Portofino komfort hotelowych apartamentów łączy się z wyśmienitym smakiem śródziemnomorskiej kuchni, a biznesowe spotkania organizowane są w oparciu o najlepszej klasy sprzęt oraz wykwalifikowaną i zaufaną obsługę.

SAUNA SUCHA

 

Wizyta w saunie suchej jest sposobem na pozbycie się skutków przemęczenia, wspomaga usuwanie toksyn,

a dodatkowo relaksuje po intensywnym dniu.

Seans w saunie przy odprężającej muzyce ma również działanie odchudzające.

 

GROTA SOLNA

Zbudowana na bazie soli morskiej grota solna dzięki unikalnemu mikroklimatowi zapewnia doskonałe warunki do relaksu i regeneracji organizmu. Miejsce to oferuje komfortowe warunki pozytywnie wpływające na poprawę kondycji fizycznej
i duchowej.

RELAKS W BILARD CLUB

 

Zapraszamy do relaksu i odpoczynku w naszym Bilard Clubie. Do Państwa dyspozycji oferujemy profesjonalny stół do bilarda, salę wypoczynkową z TV oraz możliwość skorzystania z naszej oferty gastronomicznej.

 

   Recepcja +54 233 05 55

  + 48 785 800 000

     hotel@portofino.com.pl   

   Hotel & Bar  24/7

            Restauracja  6-22

   Zobacz jak dojechać

 

Wyślij wiadomość

15 + 14 =

ZOBACZ ATRAKCJE W OKOLICY

Przedstawiamy Państwu miejsca, które koniecznie należy odwiedzić podczas pobytu w PORTOFINO

Share This