HOTEL PORtofiNO***

Do dyspozycji Gości oddajemy komfortowe i nowocześnie wyposażone pokoje. Oryginalnie zaprojektowane przygotowane są z myślą o pracy i wypoczynku, tak aby zapewnić wygodę w każdej sytuacji. Sympatyczny personel hotelu służy życzliwą i profesjonalną pomocą przez całą dobę.

ZAWSZE UDANE POBYTY

 

Portofino to kwintesencja wszystko, czego mogą Państwo oczekiwać po długiej podróży, całodniowej konferencji lub wyczerpującym szkoleniu. Atutem Portofino  jest jego lokalizacja – z dala od wielkomiejskiego zgiełku, jednak na tyle blisko, aby zaledwie w kilka minut znaleźć się w centrum miasta lub na autostradzie.

 

CENNIK – pokoje noclegowe

RESTAURACJA & BAR

Wyselekcjonowane wina łączą się z wyśmienitym smakiem śródziemnomorskiej kuchni.
Potężne i silne wytrawne wino Vranac doskonale podbija smak naszych potraw.

SAUNA SUCHA & INFRARED

 

Wizyta w saunie suchej jest sposobem na pozbycie się skutków przemęczenia, wspomaga usuwanie toksyn, a dodatkowo relaksuje po intensywnym dniu.
Seans w saunie przy odprężającej muzyce ma również działanie odchudzające. Sauna Infrared jest wskazana dla osób z chorobami krążenia.

 

GROTA SOLNA

Zbudowana na bazie soli morskiej grota solna dzięki unikalnemu mikroklimatowi zapewnia doskonałe warunki do relaksu i regeneracji organizmu. Miejsce to oferuje komfortowe warunki pozytywnie wpływające na poprawę kondycji fizycznej
i duchowej. Zapraszamy na seans po posiłku.

RELAKS W BILARD KLUBIE

 

Zapraszamy do relaksu i odpoczynku w naszym Bilard Klubie.
Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalny stół do bilarda Maestato, salę wypoczynkową z TV oraz możliwość skorzystania z naszej oferty gastronomicznej.

 

   Recepcja +54 233 05 55

 

  + 48 785 800 000

 

     hotel@portofino.com.pl   

 

   Hotel & Bar  24/7

            Restauracja  6-22

 

   Zobacz jak dojechać

 

Wyślij wiadomość

14 + 5 =

ZOBACZ ATRAKCJE W OKOLICY

Przedstawiamy Państwu miejsca, które koniecznie należy odwiedzić podczas pobytu w PORTOFINO

Share This